Įmonės pagal veiklos rūšį - 'turto' (1888)

TURTO MENĖ, UAB nekilnojamo turto agentūra

agentūros, Darbo biržos ir įdarbinimo paslaugos, Draudimas, Nekilnojamasis turtas, Nekilnojamasis turtas - prekyba, Nekilnojamojo turto biurai ir agentūros, Nekilnojamojo turto valdymas, Nuoma, turto, verslo vertinimas, vertinimas.

BIKOPA, UAB

agentūros, agroserviso paslaugos, apdirbimas, Automobilių komforto įranga, didmeninė prekyba, Durys, gaminiai, įrenginiai, kalvystės gaminiai, langai ir vartai, metalas, Metalo apdirbimas ir gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, Nekilnojamasis turtas, Statyba, turto, tvoros, Vartai, varteliai garažų ir pramoniniai vartai, verslo vertinimas, Žemės ūkio technika, Žemės ūkio technika ir įrengimai.

A. Čioraičio IĮ

Draudimas, draudimo brokeriai, Draudimo paslaugos, Durys, gyvybės, įranga ir jos priežiūra, jų konstrukcijos, langai, langai ir vartai, mobiliojo, Ryšių paslaugos, sveikatos, Telefono ryšio paslaugos: fiksuoto, transporto priemonių, turto.

LITURTA, UAB

administravimas, agentūros, Ekonominės ir verslo konsultacijos, Ekspertizė ir tyrimai, ekspertizės, geodezija, kartografija, Nekilnojamasis turtas, Nekilnojamasis turtas - prekyba, Nekilnojamojo turto agentūros, Nekilnojamojo turto biurai ir agentūros, tarpininkavimas, turto, Turto ir verslo vertinimas, tyrimai, verslo vertinimas, vertinimas, Žemėtvarka.

ESMĖ, UAB

agentūros, Ekonominės ir verslo konsultacijos, Investicijų ir holdingo kompanijos, konsultacijos, Konsultacijų paslaugos, Konsultacinės paslaugos, Nekilnojamasis turtas, Nekilnojamasis turtas - prekyba, Nekilnojamojo turto agentūros, Nekilnojamojo turto biurai ir agentūros, turto, tyrimai, Verslo konsultacijos, verslo vertinimas, vertinimas.

TURTO IR VERSLO SPEKTRAS, IĮ

administravimas, agentūros, Ekonominės ir verslo konsultacijos, Juridinės paslaugos, Nekilnojamasis turtas, Teisinės ir juridinės paslaugos, Teisinės paslaugos, turto, Turto ir verslo vertinimas, verslo vertinimas.

ORINATA, UAB

agentūros, Ekonominės ir verslo konsultacijos, įmonės bankroto administravimas, Juridinės paslaugos, konsultacijos, Nekilnojamasis turtas, Nekilnojamojo turto agentūros, pardavimas, pirkimas, tarpininkavimas, Teisinės ir juridinės paslaugos, Teisinės paslaugos, turto, Verslo konsultacijos, verslo vertinimas.

Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija

agentūros, architektai, Ekonominės ir verslo konsultacijos, Investicijų ir holdingo kompanijos, Konsultacinės paslaugos, Nekilnojamasis turtas, Projektavimas, Sporto klubai, sporto salės, turto, verslo vertinimas.

NNSA, UADDB

Draudimas, draudimo brokeriai, Draudimo paslaugos, gyvybės, Juridinės paslaugos, sveikatos, transporto priemonių, turto.

PENKIŲ KONTINENTŲ INVESTICIJOS, UAB

agentūros, Informacijos paslaugos, Interneto paslaugos, Nekilnojamasis turtas, Nekilnojamojo turto valdymas, Nuoma, turto, verslo vertinimas.
Puslapis 1 iš 189123451020Paskutinis ››

BlogRoll