Įmonės pagal veiklos rūšį - 'Statybos firmos' (1898)

BETOPEGAS, UAB

Apsaugos ir signalizacijos priemonės, Apšvietimo prietaisai, Architektai ir projektavimas, Automobilių transporto paslaugos, Elektros montavimo darbai, jos nuoma, Priešgaisrinė apsauga ir įranga, remontas, Statybinė technika, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos, Statybos mašinos ir įrenginiai.

LANGAZA, UAB

Draudimas, Draudimo kompanijos, Durys, jų konstrukcijos, langai, Langai ir durys, Langai ir durys - prekyba, langai ir vartai, raktai, spynos, Statybinės paslaugos, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos.

P. VARKOJIS IR KO, UAB

Baldų gamyba, Durys, langai ir vartai, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos.

GLAISTVA, UAB

Dažai, Interjeras, Statyba, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos, Statybos inžinerija ir konsultavimas, Statybos paslaugos ir remontas.

EIKA, UAB

administravimas, Investicijų ir holdingo kompanijos, Įrankiai, Nekilnojamasis turtas, Nekilnojamasis turtas - nuoma, Nekilnojamasis turtas - prekyba, Nekilnojamojo turto agentūros, Nekilnojamojo turto biurai ir agentūros, Nuoma, Statyba, Statybos firmos, vertinimas.

REGALIS, UAB

Baldai, Baldų gamyba, Dažai, Elektros montavimo darbai, Interjeras, Medienos gaminiai, prekyba, Santechnikos darbai, santechnikos įranga, statybinės medžiagos, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos.

MELRUNAS, UAB

Durys, Interjeras, langai ir vartai, remonto paslaugos, Restauravimo darbai, Statyba, Statybinės paslaugos, Statybos, Statybos darbai, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos, Statybos paslaugos, Statybos paslaugos ir remontas.

JPSF, UAB pastatų griovimas, ardymas, žemės kasimo darbai, drėkinimo siste...

Automobilių transporto paslaugos, Durys, Elektros montavimo darbai, Kelių tiesimas ir priežiūra, langai ir vartai, Mediena ir medžio apdirbimas, Medienos gaminiai, Pirtys ir pirčių įranga, Stalių darbai, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos, Vėdinimo ir kondicionavimo sistemos.

EIRESTA, UAB

apželdinimas, Betono ir gelžbetonio gaminiai, Durys, Elektros montavimo darbai, langai, Langai ir durys, Langai ir durys - gamyba, langai ir vartai, Medienos gaminiai, raktai, Santechnikos darbai, santechnikos įranga, spynos, Stalių darbai, Statyba, statybinės medžiagos, Statybinės paslaugos, Statybinių medžiagų parduotuvės, Statybos darbai, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos, Statybos paslaugos, Stogų dengimo paslaugos, Vėdinimo ir kondicionavimo sistemos.

GILUMINIAI GRĘŽINIAI, UAB

apdaila, atestuota veikla, bendrieji statybos darbai, derinimo darbai, Elektros montavimo, Elektros montavimo darbai, geodezija, Geologija, Geologiniai tyrinėjimai, gręžimo darbai, gręžiniai, instaliavimo, inžinerinių įrenginių statyba, izoliavimo darbai, jos nuoma, kartografija, konsultacijos, Projektavimas, ranga, rangos darbai, remontas, remonto paslaugos, renovacija, Santechnikos darbai, santechnikos įranga, sistemos, spec. paskirties objektų statyba, Statyba, Statybinė technika, Statybos, Statybos darbai (bendrieji), Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos, techninė priežiūra, Vandens tiekimas, Vandentiekio ir kanalizacijos (nuotekų) įrenginiai, Vandentiekio ir nuotekų įrenginiai, Žemėtvarka.
Puslapis 1 iš 190123451020Paskutinis ››

BlogRoll