Įmonės pagal veiklos rūšį - 'Statybos darbai ir remontas' (1931)

BETOPEGAS, UAB

Apsaugos ir signalizacijos priemonės, Apšvietimo prietaisai, Architektai ir projektavimas, Automobilių transporto paslaugos, Elektros montavimo darbai, jos nuoma, Priešgaisrinė apsauga ir įranga, remontas, Statybinė technika, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos, Statybos mašinos ir įrenginiai.

COVERLINE BALTIC, UAB

Dažai, dažymo, didmeninė prekyba, Dizainas, gruntas, klijai, lakai, lakas, lakavimo įranga, statybinės medžiagos, Statybos darbai ir remontas.

LANGAZA, UAB

Draudimas, Draudimo kompanijos, Durys, jų konstrukcijos, langai, Langai ir durys, Langai ir durys - prekyba, langai ir vartai, raktai, spynos, Statybinės paslaugos, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos.

TVORLITUS, IĮ

Aplinkos tvarkymas, Aplinkotvarka, apželdinimas, Betono ir gelžbetonio gaminiai, Durys, garažų ir pramoniniai vartai, kalvystės gaminiai, langai ir vartai, Statybinės paslaugos, Statybos darbai ir remontas, tvoros, Vartai.

72 SPRENDIMAI, UAB

Baldai, Durys, Ekonominės ir verslo konsultacijos, Finansinis tarpininkavimas, Interjeras, Internetas, Interneto paslaugos, Kompiuterių grafika, langai ir vartai, paslaugos, prekyba, reklamos agentūra, reklamos agentūros, Reklamos paslaugos, Statybos darbai ir remontas, Stiklas ir jo gaminiai.

P. VARKOJIS IR KO, UAB

Baldų gamyba, Durys, langai ir vartai, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos.

TAPUS, UAB

apdailos medžiagos, Apdailos medžiagos: lubų, Dažai, detalės, didmeninė prekyba, Ekologiška sertifikuota žaliava bei medžiagos, Ekologiški nemaisto produktai, Ekologiškų produktų parduotuvės/skyriai, fasadų, gruntas, Interjero elementai, Interjero projektavimas, jos gaminiai, klijai, lakas, malkos, mažmeninė prekyba, mediena, Medienos gaminiai, sienų, Sienų dangos, Statybinės, statybinės medžiagos, Statybinių medžiagų parduotuvės, Statybos darbai ir remontas, Tapetai, vidaus apdailos medžiagos.

INTERJERO ATELJĖ, UAB

architektai, Architektai ir projektavimas, Baldai, Baldų gamyba, dekoratyviniai audiniai, detalės, Dizainas, Interjeras, Interjero dekoravimo medžiagos, Interjero elementai, Interjero projektavimas, konsultacijos, mažmeninė prekyba, prekyba, Projektavimas, roletai, Statyba, Statybinės paslaugos, Statybos darbai ir remontas, Statybos paslaugos, Tapetai, užuolaidos, žaliuzės.

GLAISTVA, UAB

Dažai, Interjeras, Statyba, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos, Statybos inžinerija ir konsultavimas, Statybos paslaugos ir remontas.

VOLONTA, UAB

Dažai, dažymo, e-parduotuvės, gruntas, Interjeras, Įrankiai, klijai, lakai, lakas, lakavimo įranga, medžiagos, remonto paslaugos, Statybinė technika, statybinės medžiagos, Statybos, Statybos darbai ir remontas, Statybų technika ir medžiagos.
Puslapis 1 iš 194123451020Paskutinis ››

BlogRoll