Įmonės pagal veiklos rūšį - 'Statybinės paslaugos' (2108)

LANGAZA, UAB

Draudimas, Draudimo kompanijos, Durys, jų konstrukcijos, langai, Langai ir durys, Langai ir durys - prekyba, langai ir vartai, raktai, spynos, Statybinės paslaugos, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos.

TVORLITUS, IĮ

Aplinkos tvarkymas, Aplinkotvarka, apželdinimas, Betono ir gelžbetonio gaminiai, Durys, garažų ir pramoniniai vartai, kalvystės gaminiai, langai ir vartai, Statybinės paslaugos, Statybos darbai ir remontas, tvoros, Vartai.

INTERJERO ATELJĖ, UAB

architektai, Architektai ir projektavimas, Baldai, Baldų gamyba, dekoratyviniai audiniai, detalės, Dizainas, Interjeras, Interjero dekoravimo medžiagos, Interjero elementai, Interjero projektavimas, konsultacijos, mažmeninė prekyba, prekyba, Projektavimas, roletai, Statyba, Statybinės paslaugos, Statybos darbai ir remontas, Statybos paslaugos, Tapetai, užuolaidos, žaliuzės.

MELRUNAS, UAB

Durys, Interjeras, langai ir vartai, remonto paslaugos, Restauravimo darbai, Statyba, Statybinės paslaugos, Statybos, Statybos darbai, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos, Statybos paslaugos, Statybos paslaugos ir remontas.

AŠA, UAB

Automobilių apsaugos sistemos, Baldai, gamyba, Interjeras, karnizai, markizės, prekyba, roletai, Statyba, Statybinės paslaugos, Statybos darbai, Statybos paslaugos, Stiklas, Stiklas ir jo gaminiai, stiklo gaminiai, užuolaidos, žaliuzės.

AIDORA, UAB

Buitinė technika, Elektros įranga, filtrai, Įrankiai, įrankiai ir mašinos, Kompresoriai, kuro siurbliai, mašinos, Santechnikos darbai, santechnikos įranga, Santechnikos įranga - didmeninė prekyba, siurbliai, Statyba, Statybinės paslaugos, Statybos paslaugos, Valymo įrenginiai.

EIRESTA, UAB

apželdinimas, Betono ir gelžbetonio gaminiai, Durys, Elektros montavimo darbai, langai, Langai ir durys, Langai ir durys - gamyba, langai ir vartai, Medienos gaminiai, raktai, Santechnikos darbai, santechnikos įranga, spynos, Stalių darbai, Statyba, statybinės medžiagos, Statybinės paslaugos, Statybinių medžiagų parduotuvės, Statybos darbai, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos, Statybos paslaugos, Stogų dengimo paslaugos, Vėdinimo ir kondicionavimo sistemos.

BERG, UAB

aprūpinimas, Jūrų, Jūrų ir upių transportas, keleivių plukdymas, Laivininkystė, Laivų remontas, Laivų statyba, Laivų statyba ir remontas, Laivų statyba ir remontas projektavimas, paslaugų bendrovės, remontas, Statyba, Statybinės paslaugos, upių uostai.

ERSTINA, UAB

derinimo darbai, Elektroinstaliacijos darbai, Elektroninė įranga, Elektros instaliacija, Elektros montavimo, Elektros montavimo darbai, Energetika, instaliavimo, instaliavimo darbai, jos priežiūra ir remontas, Statyba, Statybinės paslaugos.

EMPOWER, AB

Alternatyvi energetika, alternatyvieji energijos šaltiniai, alternatyvioji energetika, derinimo darbai, eksploatavimas, elektros linijų tiesimas, Elektros montavimo, Energetika, energetikos objektų projektavimas, energetikos objektų statyba, geoterminė energetika, instaliavimo, instaliavimo darbai, pastotės, priežiūra, Projektavimas, ryšio priemonės, Statybinės paslaugos, Statybos darbai, Statybos firmos, Telekomunikacijos.
Puslapis 1 iš 211123451020Paskutinis ››

BlogRoll