Įmonės pagal veiklos rūšį - 'Statybinė technika' (2761)

EUROTECH.LT, UAB

Automobiliai, Automobilių atsarginės dalys ir reikmenys, Baldai, e-parduotuvės, Elektroninė komercija, Įrankiai, įrenginiai, jos nuoma, Medicinos technika ir įranga, Mediena ir medžio apdirbimas, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, prekyba, remontas, Sandėliavimo paslaugos ir įranga, Statybinė technika, Statybos mašinos ir įranga, Žemės ūkio technika ir įrengimai.

BETOPEGAS, UAB

Apsaugos ir signalizacijos priemonės, Apšvietimo prietaisai, Architektai ir projektavimas, Automobilių transporto paslaugos, Elektros montavimo darbai, jos nuoma, Priešgaisrinė apsauga ir įranga, remontas, Statybinė technika, Statybos darbai ir remontas, Statybos firmos, Statybos mašinos ir įrenginiai.

TRENDENCE, UAB

Alternatyvi energetika, Apšvietimo įrenginiai, Apšvietimo prietaisai, asociacijos, Baldai, Baldų gamyba, Dizainas, Energetika, Fondai, Grindų dangos, Interjeras, įtaisai, kilimai, komitetai, korporacijos, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, medžiagos, prekyba, sąjungos, Statybinė technika, Statybų technika ir medžiagos.

SMILTIS, UAB

Dažai, dažų, dažymo, didmeninė prekyba, glaistas, gruntas, jų reikmenys, klijai, lakai, lakas, lakavimo įranga, lako purškimo automatai, mažmeninė prekyba, medžiagos, pramoniniai, Statybinė technika, statybiniai dažai, Statybų technika ir medžiagos.

UŽUBALIAI, UAB

apdailos medžiagos, daržo inventorius, Dažai, didmeninė prekyba, Įrankiai, mažmeninė prekyba, medžiagos, meistravimo įrankiai, miško, Namų apyvokos reikmenys, parko priežiūros technika, parkų, Sodininkystė ir daržininkystė, Sodo, sodo priežiūros įrenginiai, sodo priežiūros prekės ir reikmenys, Statybinė technika, Statybinės, statybinės medžiagos, Statybos mašinos, Statybų technika ir medžiagos, technika - prekyba, Ūkinės, ūkinės prekės, Ūkinės prekės ir namų apyvokos reikmenys, Ūkio prekės.

AUTOFARTUS, UAB

Automobiliai, Automobilių transporto paslaugos, Betonas ir jo gaminiai, Draudimas, Krovinių vežimas, medžiagos, prekyba, Statybinė technika, Statybos mašinos, Statybos mašinos ir įranga, Statybų technika ir medžiagos, technika - prekyba, Visuomeninės organizacijos.

SAVINGĖ, UAB

apdailos medžiagos, Apšvietimo technika prietaisai, autokosmetika, Automobilių atsarginės dalys ir reikmenys, Automobilių eksploatacinės medžiagos, Automobilių kosmetinės medžiagos, Buitinės chemijos gaminiai, Chemijos gaminiai, Chemijos gaminiai ir chemijos pramonė, Chemijos pramonė, Dažai, dažymo, didmeninė prekyba, Elektros įranga, gaminiai, įranga, Įrankiai, įrankiai ir mašinos, įrengimai - prekyba, įrenginiai, izoliacinės medžiagos, jų reikmenys, klijai, lakai, lakas, lakavimo įranga, Medienos gaminiai, medžiagos, Metalo apdorojimo įrengimai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, miško, parko priežiūros technika, Plastmasė ir jos gaminiai, Polietileno gaminiai, rankenos, šiltinimas, Šiltinimas ir renovacija, Šiltinimo medžiagos, Sodo, spynos, Statybinė technika, Statybinės, statybinės medžiagos, Statybų technika ir medžiagos, ūkinės prekės, Ūkinės prekės ir namų apyvokos reikmenys.

LIKON, UAB

Chemijos gaminiai ir chemijos pramonė, Dažai, dažymo, gruntas, izoliacinės medžiagos, jų reikmenys, klijai, Laiptai, lakai, lakas, lakavimo įranga, Medienos gaminiai, medžiagos, Šiltinimo paslaugos, Statybinė technika, Statybų technika ir medžiagos, turėklai.

OITAVA, UAB

Akmens apdirbimas, akmens gaminiai, Chemijos gaminiai ir chemijos pramonė, Darbo sauga, Įrankiai, Įrankiai (elektriniai), įrankių nuoma. Aptarnavimas, Pramoninės prekės, Statybinė technika, Statybinės technikos.

ADISA, UAB

apdailos medžiagos, didmeninė prekyba, Dujos, dujų įranga ir jos remontas, izoliacinės medžiagos, mažmeninė prekyba, medžiagos, rišikliai, Statybinė technika, Statybinės, statybinės medžiagos, Statybinių medžiagų parduotuvės, Statybų technika ir medžiagos, stogų danga, tvirtinimo detalės, vidaus apdailos medžiagos.
Puslapis 1 iš 277123451020Paskutinis ››

BlogRoll