Įmonės pagal veiklos rūšį - 'Mokymo centrai' (1824)

JOTŪRAS, UAB

Antspaudai, Auditas, automobilių nuoma, Baldai, Buhalterinė apskaita, Darbo biržos ir įdarbinimo paslaugos, Draudimas, Ekonominės ir verslo konsultacijos, Guvernančių, Juridinės paslaugos, Kanceliarijos prekės, kelionių agentūros, Kompiuterių programinė įranga, Mokymo centrai, namų šeimininkių ir auklių paslaugos, Nuoma, organizatoriai, prekyba, Reklamos paslaugos, Santechnikos darbai, santechnikos įranga, tarpininkavimas, Vertimo paslaugos.

LAREGA, UAB

Audiniai ir verpalai, Drabužiai, e-parduotuvės, Elektroninė komercija, elektroninė prekyba, Laikraščiai, Medienos gaminiai, mezgimo reikmenys, Mokymo centrai, parduotuvės (nespecializuotos), priedai, Rankdarbiai, Siuvimo, spauda, Suvenyrai ir dovanos, Tautodailė, Trikotažas, žurnalai, žurnalas.

HAY GROUP, UAB

Ekonominės ir verslo konsultacijos, Ekspertizė ir tyrimai, konsultacijos, Konsultacijų paslaugos, Konsultacinės paslaugos, Mokymo centrai, tyrimai, Verslo konsultacijos, Verslo valdymo konsultacijos.

APSKAITOS IR FINANSINĖS ANALIZĖS CENTRAS, UAB

apskaita, Apskaita ir auditas, Apskaitos paslaugos ir auditas, Auditas, Auditas ir apskaita, Buhalterinė apskaita, Buhalterinės paslaugos, Ekonominės ir verslo konsultacijos, Finansinė veikla ir vertybiniai popieriai, Konsultacinės paslaugos, Mokymo centrai.

DET NORSKE VERITAS, UAB sertifikavimas, CE ženklinimas, auditorių mokymas,...

Auditas, Ekspertizė ir tyrimai, Mokymo centrai, sertifikavimo paslaugos.

FEMINA BONA, UAB

didmeninė prekyba, Grožio salonai ir kirpyklos, higienos reikmenys, kosmetika, Kosmetika ir parfumerija - didmeninė prekyba, kursai, Mokymo centrai, parfumerija, Parfumerija ir kosmetika.

EGIDIJOS NAGŲ STUDIJA, UAB

grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, jų įranga, Kirpyklos, kosmetologijos centrai, kosmetologų paslaugos, kursai, manikiūras, Mokymo centrai, pedikiūras, soliariumai, SPA centrai.

A. JONKUS IR PARTNERIAI, UAB

Ekonominės ir verslo konsultacijos, Informacijos paslaugos, Mokymo centrai, Rinkodara, Rinkodara ir viešieji ryšiai, ryšiai su visuomene, Verslo konsultacijos.

PRIEŠGAISRINIŲ PASLAUGŲ GARANTAS, VšĮ

Apranga, Apsaugos ir signalizacijos priemonės, Apsaugos signalizacijos, Darbo sauga, Darbų sauga, Darbų saugos priemonės, darbų saugos tarnybos, derinimo darbai, dokumentacijos rengimas, Elektros montavimo, Elektros montavimo darbai, instaliavimo, įranga, įrengimas, įžeminimas, konsultacijos, kursai, lauko apsaugos, mažmeninė prekyba, mokymas, Mokymo centrai, patalpų, priemonės, priešgaisr. aps. ir signalizac. sistemos, Priešgaisrinė apsauga, Priešgaisrinė apsauga ir įranga, priešgaisrinės sistemos, priežiūra, Projektavimas, specialūs ženklai, Vairavimo mokyklos, valdymo sistemos, žaibolaidžių įrengimas.

AVGO GROUP, UAB

geležinkelio priežiūra, Geležinkelio transportas, Geležinkelių transportas, Informacijos paslaugos, konsultacijos, kursai, Mokymo centrai, mokymo centras, orlaivių palydovų, pilotų, Vairavimo mokyklos.
Puslapis 1 iš 183123451020Paskutinis ››

BlogRoll