Įmonės pagal veiklos rūšį - 'Mokyklos' (2637)

KRETINGOS MAISTAS, VšĮ

arbata, barai, boulingo ir biliardo klubai, garsinimas, gimnazijos (bendrojo lavinimo), institutai, Kava, Kavinės, Kavinės ir barai, klubai, Koncertų ir renginių organizavimas, Maisto ir gėrimų pristatymas, Maisto produktai, Medicinos įstaigos ir paslaugos (privačios), Medicinos įstaigos ir paslaugos (valstybinės), Mokslo įstaigos, Mokyklos, restoranai, techninės paslaugos.

MADESA, I. Valužytės IĮ

grožio salonai, Kirpyklos, Koncertų ir kitų renginių organizavimas, kosmetologijos centrai, Madų salonai, Modelių agentūros, Mokyklos, soliariumai.

AUDRA, Šakių dziudo sporto klubas

Gydymo įstaigos, klubai, Laikraščiai ir žurnalai, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Medicinos įstaigos, Mokyklos, paslaugos, salės ir baseinai, Sporto centrai, Sporto klubai, Sporto mokyklos, Sporto organizacijos, sporto salės.

UTENOS NARDYMO KLUBAS

klubai, klubai ir organizacijos, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Mokyklos, nardymas, Sporto įstaigos, Sporto mokyklos, Sporto organizacijos, turizmas, Vandens sportas.

Nemunaičio oreivių klubas

klubai, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Mokyklos, oreivių klubai, Oro balionai, Oro transportas, Sportas, Sporto organizacijos.

AMBER ROUTE, UAB

kelionių agentūros, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Mokyklos, nardymas, organizatoriai, Sporto organizacijos, technika, turizmas, Vandens sportas, Žemės ūkio technika, Žemės ūkis.

Klaipėdos sklandymo klubas

Aeroklubai, Aviacija, aviacijos mokyklos, klubai, klubai ir organizacijos, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Mokyklos, Oro transportas, Sportas, Sporto mokyklos, Sporto organizacijos, Visuomeninės organizacijos.

TORNADO, Vilniaus miesto sportinių šokių klubas

klubai, komandos, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Mokyklos, Šokių mokyklos, Sporto organizacijos.

MARGIRIS, Kauno šachmatų klubas

klubai, komandos, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Mokyklos, Sporto įstaigos, Sporto organizacijos, Visuomeninės organizacijos.

Europa Karting, VšĮ

dviračiai, Kartingas, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Mokyklos, Motociklai, Reklamos paslaugos, Sportas, Sporto organizacijos.
Puslapis 1 iš 264123451020Paskutinis ››

BlogRoll