Įmonės pagal veiklos rūšį - 'Metalo gaminiai' (1804)

ŽALVARIS, UAB

Antrinės žaliavos, antrinių žaliavų surinkimas, Antrinių žaliavų surinkimas ir perdirbimas, Aplinkos apsauga, apsauga, Atliekų, Atliekų tvarkymas, Metalai, metalas, metalo apdorojimas, Metalo gaminiai, metalo perdirbimas, Metalo supirkimas, Metalų supirkimas, pardavimas, perdirbimas, surinkimas, utilizavimas.

UNIGIDA, UAB

automatika, automatikos elementai, automatikos valdymo skydai, Automatinė, Automatinė aparatūra, Automatinė įranga, Automobilių transporto paslaugos, Chemijos gaminiai ir chemijos pramonė, Chemijos pramonė, dalys, Dažai, Durys, gaminiai, gamyba, gamybos procesų automatizavimas, Grindų dangos, Hidraulinė ir pneumatinė įranga, Įrankiai, jų konstrukcijos, jų reikmenys, kilimai, konsultacijos, Krovinių vežimas, lakai, langai, Langai ir durys - gamyba, langai ir vartai, langų stiklas, mechanizmai, mediena, Medienos gaminiai, metalas, Metalinės konstrukcijos, metalo apdorojimas, Metalo gaminiai, montavimas, pastatai, prekyba, priežiūra, Projektavimas, specialusis stiklas, staklės, statybinės medžiagos, Statybinių medžiagų parduotuvės, Stiklas, Stiklas ir jo gaminiai, stiklinimas, stiklo apdorojimo įranga, stiklo dirbiniai, stiklo gaminiai, šviesai laidžios medžiagos, Technologinė įranga, technologinių procesų automatizavimas.

LYTAGRA, AB

agroserviso paslaugos, Automobilių atsarginės dalys - krovininiai, Automobilių atsarginės dalys - lengvieji, Automobilių atsarginės dalys ir reikmenys, Automobilių dalys ir reikmenys, Automobilių eksploatacinės medžiagos, Automobilių servisų įranga, Chemijos pramonė, Darbų sauga, Dažai, Degalinės ir jų įranga, didmeninė prekyba, Elektros mašinos, gaminiai, gaminiai darbai, Guma, gumos gaminiai, Guoliai, Hidraulinė ir pneumatinė įranga, įranga, Įrankiai, įrenginiai, izoliacinės medžiagos, Kompresoriai ir siurbliai, Komunalinės paslaugos, Matavimo ir apskaitos prietaisai, mechanizmai, Metalai, metalas, Metalinės konstrukcijos, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, oro kondicionavimo sistemos, pastatai, Plastikai ir plastiko gaminiai, santechnikai, santechnikos įranga, Šilumos tiekimas ir šildymo įranga, sodo priežiūros prekės ir reikmenys, staklės, statybinės medžiagos, Statybos mašinos ir įrenginiai, Stiklas ir jo gaminiai, Suvirinimo įrenginiai ir darbai, Technologinė įranga, tiekimas, Trąšos, Ūkinės, Vėdinimo, Žemės ūkio mašinos ir įrenginiai, Žemės ūkio technika, Žemės ūkio technika - prekyba, Žemės ūkio technika ir įrengimai.

R. Jurjono IĮ

apdirbimas, Baldų gamyba, Durys, gaminiai, konstrukcijos, langai ir vartai, metalas, Metalo apdirbimas ir gaminiai, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, metalo konstrukcijos.

DIZAINO CENTRAS, UAB

apdirbimas, Automobilių priežiūros priemonės, Baldų gamyba, Dažai, Dizainas, gaminiai, įranga, Įrankiai, metalas, Metalo apdirbimas ir gaminiai, metalo apdorojimas, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, miltelinis dažymas, ofsetinė spauda, paslaugos, reikmenys, Reklama, Reklaminiai skydai, Reklamos paslaugos, Reklamos skydai ir vitrinos, Spaustuvės, verslo dovanos, vitrinos - gamyba.

TROIMETA, UAB

Baldų gamyba, Durys, garažų ir pramoniniai vartai, konstrukcijos, langai ir vartai, metalas, Metalinės konstrukcijos, metalo apdorojimas, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, metalo konstrukcijos, pastatai, tvoros, Vartai.

VALDASTA, UAB

Architektai ir projektavimas, Durys, gaminiai, langai ir vartai, metalas, Metalo gaminiai, prekyba, specialusis stiklas, Stiklas, Stiklas ir jo gaminiai, stiklinimas, stiklo gaminiai, šviesai laidžios medžiagos.

VARIO VYRIUS, UAB

Baldų gamyba, Durys, konstrukcijos, langai ir vartai, metalas, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, tvoros, Vartai, varteliai garažų ir pramoniniai vartai.

IN PLENO, UAB

architektai, Baldai, Baldų gamyba, darbo sąnaudų statyboje sąmatos, daugiabučių, didmeninė prekyba, gatvių projektavimas, individ. namų projektavimas, Interjeras, Kelių, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, prekyba, Prekybinė įranga, projektavimo darbai, statinių, statinių projektavimas, ter. inž. sist. projektavimas.

METALISTAS LT, UAB

Darbo sauga, didmeninė prekyba, Guoliai, Įrankiai, konstrukcijos, Mediena ir medžio apdirbimas, metalas, Metalinės konstrukcijos, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, pastatai, Santechnikos darbai, santechnikos įranga, Tvirtinimo elementai, Ūkinės prekės ir namų apyvokos reikmenys.
Puslapis 1 iš 181123451020Paskutinis ››

BlogRoll