Įmonės pagal veiklos rūšį - 'Laisvalaikio ir poilsio organizavimas' (1804)

TRENDENCE, UAB

Alternatyvi energetika, alternatyvieji energijos šaltiniai, apgyvendinimo paslaugos, Apšvietimo prietaisai, Apšvietimo sistemos, Apšvietimo technika prietaisai, asmeninių renginių organizavimas, Baldai, Baldai (prekyba, Baldų gamyba, baldų projektavimas, didmeninė prekyba, Dizainas, eksportas, ekstremalių pramogų organizavimas, Energetika, gamyba, importas, Interjeras, Interjero dekoravimo medžiagos, įranga, įrengimas, Kaimo turizmas, kaimo turizmo sodyba, konferencijų salė, konsultacijos, Laisvalaikio, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, lauko apšvietimo prietaisai, maitinimas, mažmeninė prekyba, mažoji energetika, meninės, moteliai, namų tekstilės gaminiai, poilsio, poilsio namai, prekyba, pristatymas), proginių renginių organizavimas, Projektavimas, svečių namai, šviestuvai, tiekimas, Veidrodžiai, verslo renginių organizavimas, Viešbučiai, vitražas.

TRENDENCE, UAB

Alternatyvi energetika, Apšvietimo įrenginiai, Apšvietimo prietaisai, asociacijos, Baldai, Baldų gamyba, Dizainas, Energetika, Fondai, Grindų dangos, Interjeras, įtaisai, kilimai, komitetai, korporacijos, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, medžiagos, prekyba, sąjungos, Statybinė technika, Statybų technika ir medžiagos.

PATERA VITAE, VšĮ

asociacijos ir kitos organizacijos, Darbo biržos ir įdarbinimo paslaugos, Draudimas, Fondai, Juridinės paslaugos, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Nekilnojamojo turto biurai ir agentūros, sąjungos.

A&T GROUP, UAB

didmeninė prekyba, Drabužių nuoma, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, mediena, Medienos gaminiai, Nuoma, Pirtys ir pirčių įranga.

ŠILUTĖS VANDENS TURIZMO CENTRAS, UAB Laivų uostas, renginiai, koncertai

Degalinės, Jūrų ir upių transportas, Kaimo turizmas, Koncertų ir kitų renginių organizavimas, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Laivų statyba ir remontas.

ŽVEJŲ NAMAI, UAB

barai, Kaimo turizmas, Kavinės, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Nuoma, Poilsis ir pramogos, Pramogos ir poilsis, restoranai, Žuvininkystė.

ATSIS, UAB

Automobilių transporto paslaugos, Dizainas, Interjeras, Interneto paslaugos, Kompiuterių grafika, Koncertų ir kitų renginių organizavimas, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Leidyba, reklamos agentūros, Reklamos paslaugos, spausdinimo paslaugos.

VILIOŠIAI, kavinė – sodyba

barai, Kaimo turizmas, Kavinės, Konferencijos, konferencijų įranga, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, restoranai.

KINTAI, UAB

Apgyvendinimas, barai, Degalinės, degalinių įranga, Jūrų ir upių transportas, Kaimo turizmas, Kaimo turizmo sodybos, Kavinės, kelionių agentūros, klubai, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, moteliai, organizatoriai, Poilsis ir pramogos, Pramogos ir poilsis, restoranai, sodybos, svečių namai, Viešbučiai, Žuvininkystė, Žvejyba, žvejybos reikmenys.

BALTIC TRAVEL SERVICE, kelionių agentūra BTS, UAB BALTIJOS KELIONIŲ AGENTŪR...

automobilių nuoma, Aviaagentūros, e-parduotuvės, Geležinkelio transportas, Informacijos paslaugos, Jūrų ir upių transportas, Kaimo turizmas, kelionių agentūros, Konferencijos, konferencijų įranga, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Mugės ir parodos, organizatoriai, Oro transportas ir aviacijos technika, poilsio namai ir sveikatos centrai, Sanatorijos, Viešbučiai.
Puslapis 1 iš 181123451020Paskutinis ››

BlogRoll