Įmonės pagal veiklos rūšį - 'korporacijos' (1974)

TRENDENCE, UAB

Alternatyvi energetika, Apšvietimo įrenginiai, Apšvietimo prietaisai, asociacijos, Baldai, Baldų gamyba, Dizainas, Energetika, Fondai, Grindų dangos, Interjeras, įtaisai, kilimai, komitetai, korporacijos, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, medžiagos, prekyba, sąjungos, Statybinė technika, Statybų technika ir medžiagos.

Lietuvos miškininkų sąjunga

asociacijos, asociacijos ir kitos organizacijos, Fondai, komitetai, Konferencijos, konferencijų įranga, korporacijos, Kultūrinės veiklos centrai, Miškininkystė, miškininkystės paslaugos, Miškų urėdijos, sąjungos, Visuomeninės organizacijos.

KRETINGOS NARŲ KLUBAS, UAB

asociacijos, ekstremalių pramogų organizavimas, Fondai, komitetai, korporacijos, Laisvalaikio, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Mokymo centrai, poilsio, sąjungos.

LINAVA, Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija

asociacijos, asociacijos ir kitos organizacijos, Automobilių transporto paslaugos, Fondai, Juridinės paslaugos, komitetai, korporacijos, Mokymo centrai, sąjungos, sąjungos ir kitos organizacijos, Visuomeninės organizacijos.

LINPRA, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija

asociacija, asociacijos, asociacijos ir kitos organizacijos, ekspertizės, Elektros instaliavimo medžiagos, elektrotechnika, Fondai, Informacijos teikimas, jų automatizavimas, komitetai, konsultacijos, Konsultacijų paslaugos, korporacijos, Matavimai, Matavimo prietaisai, metalas, Metalo apdorojimo įrengimai, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, Pramoniniai įrengimai, sąjungos, sąjungos ir kitos organizacijos, tyrimai, Visuomeninės organizacijos.

Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga

Architektai ir projektavimas, asociacijos, asociacijos ir kitos organizacijos, Fondai, komitetai, korporacijos, sąjungos, Visuomeninės organizacijos.

Lietuvos diabeto asociacija

asociacijos, Fondai, komitetai, korporacijos, Laikraščiai ir žurnalai, Medicinos įstaigos ir paslaugos, sąjungos, sąjungos ir kitos organizacijos, Visuomeninės organizacijos.

JAUNIMO TARPTAUTINIO BENDRADARBIAVIMO AGENTŪRA, VšĮ

asociacijos, asociacijos ir kitos organizacijos, Fondai, komitetai, korporacijos, sąjungos, sąjungos ir kitos organizacijos, Visuomeninės organizacijos.

Lietuvos sociologų draugija

asociacijos, asociacijos ir kitos organizacijos, Ekspertizė ir tyrimai, Fondai, komitetai, korporacijos, sąjungos, sąjungos ir kitos organizacijos, Visuomeninės organizacijos.

Lietuvos kaimo turizmo asociacija

asociacijos, asociacijos ir kitos organizacijos, Fondai, Kaimo turizmas, komitetai, korporacijos, sąjungos, sąjungos ir kitos organizacijos, Visuomeninės organizacijos.
Puslapis 1 iš 198123451020Paskutinis ››

BlogRoll