Įmonės pagal veiklos rūšį - 'klubai' (5741)

KINTAI, UAB

Apgyvendinimas, barai, Degalinės, degalinių įranga, Jūrų ir upių transportas, Kaimo turizmas, Kaimo turizmo sodybos, Kavinės, kelionių agentūros, klubai, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, moteliai, organizatoriai, Poilsis ir pramogos, Pramogos ir poilsis, restoranai, sodybos, svečių namai, Viešbučiai, Žuvininkystė, Žvejyba, žvejybos reikmenys.

DAGILĖLIS, berniukų chorinio dainavimo puoselėtojų klubas

klubai.

BRIEDŽIŲ MEDŽIOKLĖ, kavinė, UAB ARAMISO SKRYNIA

barai, boulingo ir biliardo klubai, kavinė, Kavinės, Kavinės ir barai, klubai, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Naktiniai klubai ir diskotekos, restoranai.

FORTŪNA

klubai.

COMBO, UAB

barai, baras, diskotekos, garsinimas, Kavinės, klubai, Koncertų, Koncertų ir kitų renginių organizavimas, Koncertų ir renginių organizavimas, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Naktiniai klubai, pobūvių aptarnavimas, Renginiai, renginių organizavimas, restoranai, restoranas, techninės paslaugos.

FORUM PALACE, sporto, pramogų ir verslo centras, UAB FORUMO RŪMAI

barai, Grožio salonai ir kirpyklos, Kavinės, klubai, Koncertų ir kitų renginių organizavimas, Konferencijos, konferencijų įranga, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Laisvalaikis, Naktiniai klubai ir diskotekos, Nuoma, pokylių organizavimas, pramogos, Pramogų ir laisvalaikio centrai, Renginių, restoranai, salės ir kompleksai, Sporto klubai, sporto salės.

SALSA, sportiniai šokiai

klubai.

A. S. V. teniso klubas

klubai.

RUMBA, sportinių šokių klubas

klubai.

Aukštaitijos vandentvarkos inžinerių klubas

klubai.
Puslapis 1 iš 575123451020Paskutinis ››

BlogRoll