Įmonės pagal veiklos rūšį - 'Gydymo įstaigos' (2226)

Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras, VšĮ

Globos, Globos ir rūpybos įstaigos, Globos ir rūpybos namai, Gydymo įstaigos, Juridinės paslaugos, Medicinos įstaigos, paslaugos, psichologai, Psichologinė pagalba, rūpybos įstaigos, socialinės konsultacijos, Socialinės paslaugos.

EPI FARMA, UAB

e-parduotuvės, Elektroninė komercija, elektroninė prekyba, Gydymo įstaigos, Internetas, internetiniai portalai, Interneto paslaugos, kosmetika, Maisto produktai, Medicinos įstaigos, Medicinos technika ir įranga, parduotuvės (nespecializuotos), parfumerija, Parfumerija ir kosmetika, paslaugos, Prekybos centrai, Vaistinės, Žaislai ir prekės vaikams.

AUDRA, Šakių dziudo sporto klubas

Gydymo įstaigos, klubai, Laikraščiai ir žurnalai, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Medicinos įstaigos, Mokyklos, paslaugos, salės ir baseinai, Sporto centrai, Sporto klubai, Sporto mokyklos, Sporto organizacijos, sporto salės.

KHMER MASSA, UAB MENSARUN EU

grožio ir kosmetologijos salonai, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, Gydymo įstaigos, jų įranga, Kirpyklos, kosmetologijos centrai, Medicinos įstaigos, Medicinos įstaigos ir paslaugos, paslaugos, soliariumai, SPA centrai.

NEUROVITA, UAB

ambulatorija, diagnostikos įranga, Gydymo įstaigos, klinikos, ligoninės, Medicinos įranga, medicinos įrankiai, Medicinos įstaigos, Medicinos įstaigos (privačios), Medicinos įstaigos (viešosios), Medicinos įstaigos ir paslaugos, Medicinos paslaugos, medicinos punktas, Medicinos technika ir įranga, medžiagos, medžiagos ir reikmenys, paslaugos, poliklinikos, priežiūra, priklausomybės ligų gydymas, privati įstaiga, reikmenys, remontas, sistemos, technika, tvarsliava.

ORTOPEDIJOS CENTRAS, UAB

Gydymo įstaigos, Medicinos įranga, Medicinos įstaigos, Medicinos įstaigos ir paslaugos, Medicinos technika ir įranga, Medicinos technika ir įranga - prekyba, medžiagos, medžiagos ir reikmenys, Neįgaliųjų įranga, Ortopedai traumatologai, Ortopedija, Ortopedijos įranga, paslaugos, reikmenys, technika, tvarsliava.

WEYERGANS HIGH CARE grožio ir sveikatos centras, G. Ramanauskienės IĮ

grožio ir kosmetologijos salonai, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, Gydymo įstaigos, jų įranga, Kirpyklos, kosmetologijos centrai, Medicinos įstaigos, Medicinos įstaigos (privačios), Medicinos įstaigos ir paslaugos, paslaugos, soliariumai, SPA centrai.

SANABELA, UAB grožio centras

grožio ir kosmetologijos salonai, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, Gydymo įstaigos, jų įranga, Kirpyklos, kosmetologijos centrai, Medicinos įstaigos, Parfumerija ir kosmetika, paslaugos, soliariumai, SPA centrai.

GLOBALI INICIATYVA PSICHIATRIJOJE, VšĮ

asociacijos ir kitos organizacijos, Fondai, Globos ir rūpybos įstaigos, Gydymo įstaigos, Medicinos įstaigos, paslaugos, sąjungos, tyrimai, Verslo konsultacijos, Visuomeninės organizacijos.

AVE VITA klinika, UAB

Gydymo įstaigos, įranga, klinikos, klinikos (privačios), ligoninės, Medicinos įstaigos, Medicinos įstaigos (privačios), Medicinos įstaigos ir paslaugos, Medicinos įstaigos ir paslaugos (privačios), Medicinos paslaugos, medžiagos, Odontologija: paslaugos, Odontologijos paslaugos, paslaugos, poliklinikos, privati įstaiga, psichologai, psichoterapeutai.
Puslapis 1 iš 223123451020Paskutinis ››

BlogRoll