Įmonės pagal veiklos rūšį - 'grožio salonai' (2293)

PAS LILĘ, L. Puzyriovos įmonė

Drabužiai, Drabužiai - nuoma, Drabužių (proginių) nuoma, Drabužių nuoma, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, Kanceliarija, Kanceliarijos prekės, karnavalinių drabužių, Kirpyklos, proginių drabužių.

GIMLIS, UAB

Drabužiai, grožio ir kosmetologijos salonai, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, jų įranga, Kirpyklos, kosmetologijos centrai, soliariumai, SPA centrai.

EGIDIJOS NAGŲ STUDIJA, UAB

grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, jų įranga, Kirpyklos, kosmetologijos centrai, kosmetologų paslaugos, kursai, manikiūras, Mokymo centrai, pedikiūras, soliariumai, SPA centrai.

Kirpykla

grožio, grožio ir kosmetologijos salonai, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, jų įranga, Kirpyklos, Kirpyklų, kosmetologijos centrai, kosmetologijos salonų įranga, reikmenys, soliariumai, SPA centrai.

VIP STYLE, UAB

Drabužių nuoma, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, jų įranga, Kirpyklos, kosmetologijos centrai, kosmetologų paslaugos, manikiūras, masažas, pedikiūras, soliariumai, SPA centrai, vizažistų paslaugos.

MIRAVILA, UAB

didmeninė prekyba, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, higienos reikmenys, Kirpyklos, kosmetika, mažmeninė prekyba, Medicinos įstaigos (privačios), parfumerija, Parfumerija ir kosmetika.

LELIJA, UAB

auskarų vėrimas, Avalynės taisymas, Fotopaslaugos, grožio ir kosmetologijos salonai, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, jų įranga, Kirpyklos, kosmetologijos centrai, kosmetologų paslaugos, manikiūras, mezgyklos, Nuoma, pedikiūras, Siuvimas, siuvimo pramonė, Siuvyklos, soliariumai, SPA centrai.

ODETĖ, grožio salonas, J. Pucilauskienės individuali veikla

Drabužių nuoma, grožio ir kosmetologijos salonai, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, Kirpyklos, kosmetologijos centrai, soliariumai.

VIRKŠTIS, UAB kirpykla

Fotopaslaugos, grožio ir kosmetologijos salonai, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, jų įranga, Kirpyklos, kosmetologijos centrai, soliariumai, SPA centrai.

SUVALKAI, UAB grožio salonas

barai, boulingo ir biliardo klubai, grožio ir kosmetologijos salonai, grožio salonai, Grožio salonai ir kirpyklos, Kavinės, Kavinės ir barai, Kirpyklos, kosmetologijos centrai, restoranai, soliariumai.
Puslapis 1 iš 230123451020Paskutinis ››

BlogRoll