Įmonės pagal veiklos rūšį - 'Bibliotekos' (2403)

Labanoro biblioteka

Bibliotekos.

Labardžių biblioteka

Bibliotekos.

Laukėsos biblioteka

Bibliotekos.

Kurklių biblioteka

Bibliotekos.

DABURA, IĮ

archyvai, archyvavimas, archyvavimo paslaugos, Bibliotekininkystė, Bibliotekos, Fotografijos paslaugos, Fotopaslaugos, įranga.

FINANSŲ SPRENDIMAI, UAB

Apskaita ir auditas, Apskaitos paslaugos ir auditas, archyvai, archyvavimo paslaugos, Auditas ir apskaita, Bibliotekininkystė, Bibliotekos, Ekonominės ir verslo konsultacijos, Finansinė veikla ir tarpininkavimas, Finansinė veikla ir vertybiniai popieriai, Finansinis tarpininkavimas, Juridinės paslaugos, Teisinės paslaugos, tyrimai, Verslo konsultacijos.

Radviliškio r. savivaldybės viešoji biblioteka

archyvai, archyvavimo paslaugos, Bibliotekininkystė, Bibliotekos, Interneto paslaugos, Koncertų ir kitų renginių organizavimas, Kopijavimo paslaugos, Kultūrinės veiklos centrai, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas.

Žindaičių biblioteka

Bibliotekos.

GRINDINIO TRINKELĖ, UAB

apdailos medžiagos, Aplinkotvarka, apželdinimas, Apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, Betono ir gelžbetonio gaminiai, Bibliotekos, Statybinės, statybinės medžiagos, Statybinių medžiagų parduotuvės.

Saugūs dokumentai, UAB

apskaita, archyvai, archyvavimas, archyvavimo paslaugos, Auditas, Bibliotekininkystė, Bibliotekos, Buhalterinė apskaita.
Puslapis 1 iš 241123451020Paskutinis ››

BlogRoll