Įmonės pagal veiklos rūšį - 'asociacijos ir kitos organizacijos' (1710)

Juknaičių žirgų sporto klubas, Asociacija

asociacijos ir kitos organizacijos, Sporto paslaugos, žirgynas.

PATERA VITAE, VšĮ

asociacijos ir kitos organizacijos, Darbo biržos ir įdarbinimo paslaugos, Draudimas, Fondai, Juridinės paslaugos, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Nekilnojamojo turto biurai ir agentūros, sąjungos.

Šiaulių apskrities butų savininkų bendrijų sąjunga

asociacijos ir kitos organizacijos, Ekonominės ir verslo konsultacijos, Juridinės paslaugos, sąjunga, sąjungos, Visuomeninės organizacijos.

ŽMOGUS PAUKŠTIS, VŠĮ

asociacijos ir kitos organizacijos, Kaimo turizmas, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Mokymo centrai, Oro transportas ir aviacijos technika, Poilsis ir pramogos, Pramogos ir poilsis, sąjunga, sąjungos, Visuomeninės organizacijos.

Lietuvos miškininkų sąjunga

asociacijos, asociacijos ir kitos organizacijos, Fondai, komitetai, Konferencijos, konferencijų įranga, korporacijos, Kultūrinės veiklos centrai, Miškininkystė, miškininkystės paslaugos, Miškų urėdijos, sąjungos, Visuomeninės organizacijos.

Pirotechnikos įmonių asociacija

asociacija, asociacijos ir kitos organizacijos, Koncertų ir kitų renginių organizavimas, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, sąjungos, Visuomeninės organizacijos.

JAUNIMO ALTERNATYVIOS KULTŪROS CENTRAS, VšĮ

asociacijos ir kitos organizacijos, Kelionių organizatoriai, Koncertų ir kitų renginių organizavimas, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Renginiai, renginių organizavimas, sąjungos, Visuomeninės organizacijos.

LINAVA, Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija

asociacijos, asociacijos ir kitos organizacijos, Automobilių transporto paslaugos, Fondai, Juridinės paslaugos, komitetai, korporacijos, Mokymo centrai, sąjungos, sąjungos ir kitos organizacijos, Visuomeninės organizacijos.

Kosmetikos ir parfumerijos mažmenininkų asociacija

asociacijos ir kitos organizacijos, Parfumerija ir kosmetika, sąjungos, Visuomeninės organizacijos.

LINPRA, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija

asociacija, asociacijos, asociacijos ir kitos organizacijos, ekspertizės, Elektros instaliavimo medžiagos, elektrotechnika, Fondai, Informacijos teikimas, jų automatizavimas, komitetai, konsultacijos, Konsultacijų paslaugos, korporacijos, Matavimai, Matavimo prietaisai, metalas, Metalo apdorojimo įrengimai, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, Pramoniniai įrengimai, sąjungos, sąjungos ir kitos organizacijos, tyrimai, Visuomeninės organizacijos.
Puslapis 1 iš 171123451020Paskutinis ››

BlogRoll