Įmonės iš kategorijos Žiežmariai (85)

VEISTARNA, UAB

didmeninė prekyba, eksportas, Gyvulininkystė, Gyvulininkystė ir paukštininkystė, gyvulių supirkimas.

Kaišiadorių melioracijos skyrius

Melioracija.

ŽIEŽMARIŲ SODAI, ŽŪB

Sodininkystė ir daržininkystė.

LANKSTINTA, UAB

jos įrengimas, konstrukciniai elementai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, Statybos darbai ir remontas, Stogai, stogų danga, stogų dangos, Stogų dangos ir kiti gaminiai, stogų dangų pardavimas, stogų įrengimas.

Betuna, UAB

apdorojimas ir gaminiai, Drabužiai, mediena, Medis, medžiagos, mezgyklos, reikmenys, Siuvimas, Siuvimo paslaugos, siuvimo pramonė, Siuvyklos, Tekstilė, tekstilės gaminiai, Trikotažas, Trikotažas - gamyba.

SCAN TECHNIKA, UAB

Aplinkos tvarkymas, apželdinimas, Hidraulinė ir pneumatinė įranga, Kompresoriai, mechanizmai, miško, parko priežiūros technika, siurbliai, Sodo, technika, Žemės ūkio technika, Žemės ūkio technika - prekyba, Žemės ūkio technika ir įrengimai, Žemės ūkis.

Žiežmarių hidrostatyba, UAB

atestuota veikla, bendrieji statybos darbai, inžinerinių įrenginių statyba, jų remontas, Keliai, Kelių, Kelių tiesimas, Melioracija, remontas, renovacija, spec. paskirties objektų statyba, Statyba, Statybos firmos, Statybos mašinos, technika - nuoma, tiltai, tiltų statyba.

BETOCHEM, UAB

Betonas ir jo gaminiai, Betono, Betono gaminiai, Betono ir gelžbetonio gaminiai, Chemijos pramonė, gaminiai, gelžbetonio gaminiai, prekyba, statybinės medžiagos.

Presbetonas, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Automobilių transporto paslaugos, Betonas ir jo gaminiai, Betono, Betono gaminiai, Betono ir gelžbetonio gaminiai, gamyba, gelžbetonio gaminiai, Statybos darbai ir remontas.

Žiežmarių vaistinė, UAB

Farmacijos pramonė, Medicininės medžiagos, pardavimas, Vaistai, Vaistinės, Vaistų gamyba.
Puslapis 1 iš 91
2
3
4
5
Paskutinis ››

BlogRoll