Įmonės iš kategorijos Šilutė (1242)

Antstolio K. Košio kontora

Antstolių kontoros.

R. Jurjono IĮ

apdirbimas, Baldų gamyba, Durys, gaminiai, konstrukcijos, langai ir vartai, metalas, Metalo apdirbimas ir gaminiai, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, metalo konstrukcijos.

RAMBYNO KALNAS, UAB

Automobilių atsarginės dalys ir reikmenys, Automobilių remontas ir priežiūra (lengvieji), Automobilių techninė priežiūra ir remontas, barai, Duonos ir pyrago gaminiai, Durys, jų konstrukcijos, Kavinės, Konditerija, kosmetika, langai, langai ir vartai, Maisto ir gėrimų pristatymas, parfumerija, restoranai, saldumynai, Saldumynai ir konditerija.

MANAGONIS, UAB

Drabužių nuoma.

ŠILUTĖS VANDENS TURIZMO CENTRAS, UAB Laivų uostas, renginiai, koncertai

Degalinės, Jūrų ir upių transportas, Kaimo turizmas, Koncertų ir kitų renginių organizavimas, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Laivų statyba ir remontas.

Antstolė Asta Pliuškevičienė

Antstolių kontoros, Juridinės paslaugos.

VIJERA, UAB

didmeninė prekyba, Gaivieji gėrimai, Maisto parduotuvės, Maisto prekyba ir gamyba.

KOMPIUTERIŲ GURU

Kanceliarijos prekės, Kompiuterių įranga ir jos priežiūra.

ŠILUTĖS KOMUNALININKAS, UAB

Aplinkotvarka, apželdinimas, Kelių tiesimas ir priežiūra, komunalinė technika, Komunalinės paslaugos, Laidojimo paslaugos, Laidojimo paslaugos ir reikmenys, Nuoma, reikmenys, Ritualinės paslaugos, technika.

BALTIJOS DEGALAI IR PARTNERIAI, UAB

benzinas, biokuras, biokuro gamybos įrenginiai, Degalinės, didmeninė prekyba, durpės, dyzelinas, Kuras, Kuras (kietasis), Kuras ir naftos produktai, nafta, naftos produktai.
Puslapis 1 iš 1251
2
3
4
5
1020Paskutinis ››

BlogRoll