Įmonės iš kategorijos Rūdiškės (55)

RUDEKSAS, UAB

apdorojimas ir gaminiai, eksportas, įranga, jos gaminiai, malkos, mediena, mediena baldams gaminti, Mediena ir medienos apdorojimas, Mediena ir medžio apdirbimas, medienos apdorojimas, medienos džiovinimas, Medienos gaminiai, medienos pjovimas, Medis, prekyba, statybinė mediena.

RUDMĖ, UAB

apdorojimas ir gaminiai, Automobilių transporto paslaugos, jos gaminiai, malkos, mediena, Medienos gaminiai, medienos vežimas, Medis, Miškininkystė, Statybos darbai, Statybos darbai ir remontas.

Baltic Stages, UAB

apšvietimo įranga, garsinimas, garsinimo, įrangos projektavimas, Įrankiai, įrengimai - nuoma, Koncertų, Koncertų ir renginių organizavimas, Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, Poilsis ir pramogos, pokylių organizavimas, Pramogos ir poilsis, Renginių, renginių garsinimas, renginių organizavimas, švenčių organizavimas, techninė priežiūra, techninės paslaugos, Turizmo paslaugos.

Eurostar

garsinimas, Koncertų, Koncertų ir kitų renginių organizavimas, Koncertų ir renginių organizavimas, pokylių organizavimas, Renginiai, Renginių, Renginių ir švenčių techninis aptarnavimas, renginių organizavimas, švenčių organizavimas, techninė priežiūra, techninės paslaugos.

Trakų miškų urėdija, medelynas

Miškininkystė.

N. Veličkienės įmonė, IĮ

Gėlės, Gėlininkystė.

Rūdiškių paštas, Trakų paštas, Vilniaus centrinis paštas, Lietuvos paštas, ...

Pašto ir kurjerių paslaugos.

Vilniaus apskrities VPK, Trakų r. policijos komisariatas, Rūdiškių prevenci...

Policija.

Santimeta, UAB

apdirbimas, gaminiai, gamyba, įrengimas, medinės, metalas, Metalo apdirbimas ir gaminiai, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, Projektavimas, tvoros, Vartai, varteliai.

H. Vaitulionio IĮ

jos gaminiai, malkos, mediena, Medienos gaminiai, Miškininkystė, miškininkystės paslaugos, miško gėrybės, Miškų urėdijos.
Puslapis 1 iš 61
2
3
4
5
Paskutinis ››

BlogRoll