Įmonės iš kategorijos Pabradė (145)

PAS VLADĄ, fotoateljė

Fotografijos paslaugos, Fotografijos prekės, Fotopaslaugos, Fotoprekės, paslaugos.

CECILIJA, UAB

barai, Kavinės, klubai, Maisto prekių parduotuvės, Maisto produktų parduotuvės, parduotuvės, parduotuvės (nespecializuotos), Prekybos centrai, restoranai, Ritualinės paslaugos.

GRADACIJA, UAB

bendrieji statybos darbai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, Nuoma, ranga, renovacija, Stalių darbai, Statyba, Statybinės paslaugos, Statybos darbai, Statybos darbai (bendrieji), Statybos darbai ir remontas, Statybos paslaugos ir remontas.

KARINA, UAB

atnaujinimas, Elektromontavimo medžiagos, Elektronikos dalys ir medžiagos, Elektros įranga, gamyba, įrankiai ir mašinos, konstrukcijos, metalas, Metalinės konstrukcijos, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, pastatai.

PABRADĖS KARTONAS, UAB

gamyba, jo gaminiai, kartonas, kartonas - gamyba, kartonas - prekyba, Pakuotė ir tara, popieriaus gaminiai, popierinė pakuotė, Popierius, Popierius ir jo gaminiai.

SELMINA, UAB prekybos centras

Maisto parduotuvės, Maisto prekių parduotuvės, Maisto prekyba ir gamyba, parduotuvės, Prekybos centrai, statybinės medžiagos, Statybinių medžiagų parduotuvės.

Pabradės komunalinis ūkis, UAB

atliekų surinkimas, būsto, butų ūkiai, išvežimas, komunalinė technika, Komunalinės paslaugos, pastatų ūkio administravimas, technika.

ELGENA, UAB

apdirbimas, atnaujinimas, gaminiai, gamyba, įranga, konstrukcijos, liejimas, metalas, Metalinės konstrukcijos, Metalo apdirbimas ir gaminiai, metalo apdorojimas, Metalo gaminiai, Metalo gaminiai ir konstrukcijos, pastatai, štampavimas, tekinimas.

INVENTUM, UAB

Medienos gaminiai, Vandens tiekimas.

PABRADĖ, UAB

apdorojimas ir gaminiai, jos gaminiai, malkos, mediena, medienos apdorojimas, Medienos gaminiai, Medis, Tarptautiniai krovinių pervežimai.
Puslapis 1 iš 151
2
3
4
5
10Paskutinis ››

BlogRoll