Įmonės iš kategorijos Kupiškis (528)

VIKOMPERA, UAB

Biuro ir konferencijų įranga - prekyba, Biuro technika, Interneto paslaugos, įranga, įranga ir jos priežiūra, IT paslaugos, jų dalys ir priedai, Kompiuteriai, Kompiuteriai ir jų aptarnavimas, Kompiuterių įranga ir jos priežiūra, Kompiuterių remontas, Mobilieji telefonai - prekyba ir remontas, reikmenys, Ryšių paslaugos, Tonerių pildymas.

Kupiškio r. poliklinika

Medicinos įstaigos ir paslaugos.

ASTRA, IĮ

Medienos gaminiai.

KRAŠTUPĖNAI, B. Ruzgienės IĮ

Maisto parduotuvės, Maisto prekyba ir gamyba, nespecializuotos parduotuvės, Nuoma, parduotuvės, parduotuvės (nespecializuotos), Prekybos centrai, ūkinės prekės.

G. Pažemio IĮ

Alkoholiniai gėrimai, barai, boulingo ir biliardo klubai, Gėrimai (alkoholiniai), Kavinės, Kavinės ir barai, klubai, Pirtys ir pirčių įranga, Poilsis ir pramogos, Pramogos ir poilsis, restoranai, valgykla.

Kupiškio vartotojų kooperatyvas

parduotuvės (nespecializuotos).

DOVALDA, UAB

agentūros, Mediena ir medžio apdirbimas, Nekilnojamasis turtas, Nekilnojamojo turto biurai ir agentūros, turto, verslo vertinimas.

P. Račinsko įmonė

Metalo gaminiai ir konstrukcijos, paslaugos, Santechnika, santechnikai, Santechnikos darbai, santechnikos įranga, Santechnikos įranga - mažmeninė prekyba, vonios kambario įranga.

Kupiškėnų mintys, UAB

dienraštis, Laikraščiai, Laikraščiai ir žurnalai, laikraštis, Leidyba, reklama spaudoje, reklamos agentūros, Reklamos paslaugos, spauda, Žiniasklaida, žurnalai.

Kupiškio miškų urėdija, VĮ

girininkija, Miškininkystė, miško gėrybės, urėdija.
Puslapis 1 iš 531
2
3
4
5
1020Paskutinis ››

BlogRoll